Karty Ohnivého medvěda

108 výkladových karet pro muže

Zakoupením těchto karet otevíráte cestu a pouštíte si do svého života různé barvy a kvality životní síly.

Humor, uvědomění, vhled, rozhodování, jednoduchost

108 smysluplných vhledů do mužského života

Karty mají za cíl rozproudit mužskou sílu a posílit mužského ducha. Slouží k inspiraci, jsou vytvořeny s humorem a moudrostí.

Záměrem karet je sloužit jako průvodce každodenním životem a rozhodováním, vnést jasnost a uvědomění do každodenního života.

Karty jsou symbolem a projevem úcty k mužské i ženské síle a ke kvalitám těchto sil.

Protože my muži si své otázky týkající se našeho osobního života převážně̌ držíme v sobě, mohou tyto karty sloužit k tajnému rozjímání a meditaci. Mohou být také použity jako vhled do business aktivit a projektů, do celého viditelného i neviditelného obsahu osobního života. 

Těmto kartám a jejich poselstvím doporučuji naslouchat srdcem. Nad vytaženou kartou meditujte a rozjímejte. Karty slouží jako zrcadlo, mají za cíl podpořit rozvoj kvalit, které jednotlivé karty nesou. Vytaženou kartu u sebe mějte celý den, celý týden, celý měsíc...

Mužství je udělováno mužstvím.

Tyto karty jsem vytvořil jako podporu všech mužů̊, kteří usilují o plný a silný mužský život prodchnutý vyšším smyslem a vizí. Každá karta disponuje krátkým komentářem, doporučením, které slouží jako inspirativní nakopnutí. Jakákoli rozhodnutí jsou pak plně̌ v rukou každého uživatele karet.

Použití karet

Každá karta je silový bod, jehož vytažením aktivujeme příslušný význam v mysli a příběh s tímto významem spojený.

Doporučuji, abyste s kartami zacházeli uvědoměle a zodpovědně.

Jediný návod pro použití karet je tedy:

jedna otázka = jedna karta

Autor karet

Zdeněk Weber

Zdeněk Weber je trojnásobným otcem, podnikatelem a mentorem. Doprovází další lidi na cestě k pravému já skrze osobní mentoring, skupinové výcviky, on-line programy a celou řadu projektů podporujících osobní, sociální a duchovní růst jedinců a společnosti.

 

Stojí za projekty Mužský kruh, Vědomý lídr, Cesta pravého muže, Justlove, Lektorský kruh a také projekty pro mladé lidi z dětských domovů podporujících je na cestě do života, jako je Doprovod do práce, Budoucnost pro samuela a další. 

Miluje probuzený život v přítomnosti a smysluplné konání pro dobro dalších lidí na cestě.

Řekli o kartách ...

Karty jsou jedinečným zdrojem inspirace. Tím, že se v nich řeší mužská témata, tak mně pomáhají si uvědomovat svoji mužskou sílu a nespadnout zpátky do rolí "hodného" kluka, manžela, syna.

Michal

Ohnivý medvěd mi pomáhá se zorientovat v situacích, když si připadám, že nevím kudy kam. V kartě zpravidla najdu vodítko, díky kterému si uvědomím, že není všechno tak horký, jak vypadá.

Petr

Karty jsou nesmlouvavý rádce. Vždycky, mně prokouknou a nedovolí, abych si věci ulehčoval, jen kvůli své lenosti něco řešit. Pomáhají mi stát k životu čelem.

Honza

Objednávka

Karty nejsou momentálně k dispozici.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na info@muzskykruh.cz nebo na tel. +420 776 625 165